• Dekoracje komunijne

Czy poszukujesz wyszukanych, eleganckich ozdób, które doskonale sprawdzą się w swojej roli oraz pozwolą na stworzenie odpowiedniej atmosfery podczas ważnych uroczystości?
Jeśli tak, to z pewnością chętnie zapoznasz się z dostępnymi w tej kategorii produktami. Dekoracje komunijne pozwolą na przygotowanie przyjęcia zarówno w mieszkaniu, domu, jak i wynajętym lokalu. Proponujemy, między innymi, balony w pastelowych kolorach i z dedykowanymi temu ważnemu wydarzeniu nadrukami, plakaty okolicznościowe z sentencjami, fantazyjne girlandy, serwetki z motywami oraz wiele innych.
Polecamy również figurki, które po latach będą stanowiły miłą pamiątkę tego dnia.
Zapraszamy do zakupu oraz kontaktu w przypadku pytań.

  • Parametry

W kategorii "Dekoracje Komunijne" przygotowaliśmy różne artykuły na komunię, które pokazują wagę całej uroczystości, czyli ozdobne girlandy w różnych kolorach, mieniące się i błyszczące konfetti metalizowane, banery i napisy, plakaty komunijne, girlandy perłowe, które dodają elegancji i szyku, świece stożkowe, które wniosą do wnętrza ciepły nastrój, a także płatki róż wykonane z przyjemnego materiału, które przyozdobią stół komunijny. Polecamy także dekoracyjne wizytówki komunijne, które pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole. Zobacz nasze dekoracje komunijne i znajdź to czego szukasz!

Darmowa-dostawa-dpd(3).jpg