• Ślub i wesele

Proponujemy nie tylko dodatki ślubne, ale także dekoracje weselne. Pozwolą stworzyć wyjątkową aurę we wnętrzu sali, gdzie organizowana jest zabawa w gronie bliskich i znajomych. Oferujemy między innymi balony, materiały ozdobne, pokrowce na krzesła oraz inne elementy wystroju sali. Pamiętamy także jak ważny jest wygląd stołów, dlatego również w tym segmencie możemy zaproponować rozwiązania w postaci świec, serwetek, wizytówek, prezentów dla gości, girland, kamieni i kryształów, czy zawieszek na butelki z alkoholem. Posiadamy również dekoracje weselne przeznaczone do ozdoby tortu.

Ceremonia zaślubin to wydarzenie piękne, wzruszające i wyjątkowe. Aby zapewnić najlepsze doznania oraz pozytywne emocje zarówno Parze Młodej, jak i gościom, należy zadbać o szczegóły. Ogromną rolę odkrywają dodatki ślubne. W naszym asortymencie znajdują się bardzo efektowne podwiązki, eleganckie poduszki na obrączki, a także dyskretne pudełka na koperty i życzenia. Ponadto możemy zaoferować bardzo oryginalne tuby z płatkami i wystrzałowe konfetti, które z pewnością sprawią, że chwila opuszczenia kościoła bądź Urzędu Stanu Cywilnego będzie niezwykła.

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

W ofercie sklepu internetowego dekoracje-balony.pl znajduje się wiele ciekawych propozycji, które pozwolą wprowadzić efektowne rozwiązania na salę weselną i nie tylko. Dodatki ślubne, dekoracje, tortów, samochodów i wiele innych drobnych elementów składa się na spektakularny efekt końcowy. Spraw, by TEN dzień był naprawdę wyjątkowy! Zadbaj o wszystkie detale z naszą pomocą!

Darmowa-dostawa-dpd(3).jpg