• Jak zaskoczyć gości weselnych

Gadżety ślubno-weselne to przedmioty, które mogą być dodatkową atrakcją, ozdobą lub dekoracją na ślubie lub weselu. To również akcesoria, które mogą okazać się bardzo przydatne w trakcie tego jakże ważnego dnia. W czasie niepewnej pogodny życie, a przynajmniej piękne stroje Młodej Pary uratować może biała parasolka ślubna, która dzięki swojej dużej średnicy uchroni Młodych przed deszczem. W poniższej kategorii można znaleźć również oryginalne dekoracje, które z pewnością zaskoczą gości weselnych. Trzeba przyznać, że przy wejściu na salę weselną mało kto spodziewa się pięknej, drewnianej tablicy na pączki powitalne :) 

Przy tworzeniu dekoracji weselnych warto zadbać o odpowiedni klimat i światło. Przedmiotami, które od zawsze łączyły obie te rzeczy są świece - dekoracja pasująca na każdą imprezę i tworząca przytulną i ciepłą atmosferę. Dla bojących się ognia proponujemy nowoczesne dekoracyjne lampki LED do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia.

  • Parametry

Gotowe zestawy weselne to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub czują się mniej pewnie w tworzeniu bądź wybieraniu ozdób i dekoracji na ślub i wesele. Specjalnie przygotowane sety dekoracyjne pozwolą Młodej Parze zaoszczędzić czas oraz pieniądze i sprawią, że zaproszenia ślubne, tablice rejestracyjne i wystrój sali będą odpowiednio dobrane i wspólnie stworzą całość w jednolitych kolorach np złoto białych. 

Darmowa-dostawa-dpd(3).jpg