• Wieczór panieński

Wieczór panieński to w większości przypadków ostatnia impreza Panny Młodej przed ślubem. Warto zorganizować ją tak, by Młoda długo ją pamiętała lub w skrajnych przypadkach nie pamiętała nic. W naszej ofercie znajdziecie produkty, które pomogą w zorganizowaniu i zapamiętaniu ostatniej zabawy przed zamążpójściem. Do dekoracji domu lub lokalu przygotowaliśmy banery, balony, taśmy oznaczające teren imprezy, zwisające świderki itp. Wieczór panieński to zabawa, w której najważniejsza jest Panna Młoda, warto więc, by wyróżniała się spośród imprezowiczek. W tym celu proponujemy welony, kapelusze, okulary lub dla całej grupy: uszy króliczka, diabelskie rogi, boa i szarfy. A co z pamiątkami z tego wieczoru? Nie wszystkie zdjęcia będzie można przecież pokazać. By nie wyjść jednak na aniołka proponujemy kilka pikantnych gadżetów. Kajdanki, gry erotyczne, dodatki w wiadomych kształtach i wiele wiele innych znajdziecie wśród naszych produktów. Zapraszamy !

  • Parametry

Organizując przyjęcie dla najbliższej przyjaciółki lub koleżanki z pracy, warto zatroszczyć się o tematyczne dekoracje, które z pewnością wprawią uczestników w dobry humor.
Gadżety na wieczór panieński, dostępne w naszej ofercie, to możliwość wyboru spośród licznych, fantazyjnych pozycji, w bardzo atrakcyjnych cenach. Zarówno gościom, jak i przyszłej Pannie Młodej do gustu przypadną tuby strzelające konfetti i serpentyną lub… kasą. Specjalne karty do gry – do klubu lub do domu również umilą wspólnie spędzany czas.
Warto też udekorować napoje oraz drinki barwnymi parasolkami lub słomkami, które z pewnością wywołają niekontrolowane wybuchy śmiechu. Zadbaj również o takie detale, jak zatyczka do wina i świeczki na tort oraz przygotuj lód do napojów w kształcie kuszących swoimi kształtami dziewcząt.

Darmowa-dostawa-dpd(3).jpg